Ein Smartphone mit einem 5,5 Zoll 1440 x 2560 Display, Fingerabdrucksensor und einer 12 MP Rückkamera.

Alle 8 Fragen Alle anzeigen

Ekran değişimi için rahatsız ediyorum

Merhaba @gsmiletisim ailesi. Daha önce sizlerden lg g2, iphone 6 ve sony z5 ekran değişimi yaptırmış olan değerli bir takipçinizim. Burada da görünce yazmak istedim. Üniversitemden bir arkadaşım var hatta şu anda o da okuyor yazdıklarımı. Huawei P10 Plus cihaz var elimizde abi ekranı kırıldı. Burada bir yer baktı. Kusura bakmayın işimiz acele olduğu için gösterdik yoksa sizi çoktan önermiştim bile. Zaten ekranda yok stoklarımızda dediler. İstanbul'a geleceğiz maç için bu Cumartesi günü. Ben hep kargo ile gönderiyordum. Hem sizleri tanımak istiyorum hem de arkadaşımın sorununun çözülmesini. Yardımcı olabilir misiniz acaba bu konu hakkında. Ekran var mı stoklarınızda ya da biz gelene kadar stok açabilir misiniz. Yoğunluk durumu nasıl olur abi. Beşiktaş'ta kalacağız. Fazla vaktimiz yok antrenmanlardan dolayı. Çok bekleme olacaksa sabah verip akşam geri alsak olur mu.

Sizleri seven kardeşiniz Kamuran.

Bu arada isterseniz ekran fotoğraflarını atabilirim. Ön camdan içe doğru bir çatlak var. Dokunmatik basmıyor ve ekranın içinde kararma var. Ama cihaz açılıyor yani anakartta ya da başka bir yerde sorun yok abi.

Diese Frage beantworten Ich habe das gleiche Problem

Ist dies eine gute Frage?

Punktzahl 1
Einen Kommentar hinzufügen

1 Antwort

Kamuran Bey merhaba;

Öncelikle daha önce servisimizi tercih ettiğiniz ve arkadaşınıza tavsiyeniz için sizlere çok teşekkür ederi. Tabii ki stoklarımızda ilgili ekran şu anda mevcuttur. Servisimize geldiğinizde içiniz rahat olsun ortalama 45 dakika içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Selamlar.

GSM İletişim

War diese Antwort hilfreich?

Punktzahl 0
Einen Kommentar hinzufügen

Antwort hinzufügen

Kamuran Karaca wird auf ewig dankbar sein.
Statistik anzeigen:

Letzte 24 Stunden: 0

Letzte 7 Tage: 0

Letzte 30 Tage: 2

Insgesamt: 68